Anydesk انی دسک
برنامه انی دسک AnyDesk یک برنامه کنترل از راه دور جهت راهنمایی و کمک در مشکلات می باشد که تیم پشتیبانی می تواند از راه دور مشکلات شما را بررسی کرده و رفع نمایند .
Supremo ساپریمو
برنامه ساپریمو Supremo یک برنامه کنترل از راه دور جهت راهنمایی و کمک در مشکلات می باشد که تیم پشتیبانی می تواند از راه دور مشکلات شما را بررسی کرده و رفع نمایند .
Winrar وین رر
نرم افزار Winrar یک نرم افزار کامل و ساده جهت ساخت و باز کردن فایل های فشرده از جمله rar می باشد ک می تواند تا حد بسیار زیادی ، حجم داده ها را جهت استفاده فشرده کند .
Download Manager
نرم افزار IDM یک برنامه حرفه ای جهت مدیریت دانلودها می باشد . چنانچه فایل هایی با حجم بالا جهت دانلود دارید ، حتما از این نرم افزار استفاده کنید تا دانلود ناقص انجام نشود .
Firefox فایرفاکس
فایرفاکس یکی از برترین مرورگرهای دنیای وب بوده و هست . سرعت بالای کار با اینترنت و همچنین مدیریت دانلو دبسیار خوبی دارد و به راحتی می توان سایت ها را ذخیره کرد .
Chrome کروم
کروم یکی از برترین مرورگرهای دنیای وب بوده و هست . سرعت بالای کار با اینترنت و همچنین مدیریت دانلو دبسیار خوبی دارد و به راحتی می توان سایت ها را ذخیره کرد .
SQL Server 2000
نرم افزار SQL2000 ، جهت ذخیره و مدیریت اطلاعات مالی شما در نرم افزار حسابداری می باشد . این نرم افزار مهمترین بخش در ثبت اطلاعات مالی شما می باشد که بایستی نصب باشد .
pdf Factory
راحت تر و بهتر از هر نرم افزار دیگری قادر به تولید فایل های pdf می باشد. کافی است نرم افزار را نصب کنید و سپس برای پریت هر چیزی PdfFactory را برای پرینتر انتخاب کنید .